Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 28 listopada 2017 roku zawitało w miejscowości Kamienna Góra w województwie dolnośląskim. Odbyło się tam szkolenie w Hurtowni Materiałów Budowlanych „Magbud-2”.

Opublikowano: 5 Styczeń 2018
Szkolenie w firmie MAGBUD-2 w Kamiennej Górze

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 26 października 2017 roku zawitało ponownie w miejscowości Głogówek w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w Firmie Handlowo Usługowej HEDA.

Opublikowano: 8 Listopad 2017
Szkolenie w firmie HEDA w Głogówku

Szkolenie w firmie MALEX w Strzelcach Opolskich

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 25 października 2017 roku zawitało ponownie w miejscowości Strzelce Opolskie w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MALEX.

Czytaj więcej...

Szkolenie w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Marek Makowski w Radomsku

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 24 października 2017 roku zawitało w miejscowości Radomsko w województwie łódzkim. Odbyło się tam szkolenie w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Marek Makowski.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MALEX w Strzelcach Opolskich

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 21 września 2017 roku zawitało w miejscowości Strzelce Opolskie w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MALEX.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie PAUL w Staniszczach Wielkich

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 20 września 2017 roku zawitało w miejscowości Staniszcze Wielkie w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie PAUL.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MULTI COLOR w Czarnkowie

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 7 września 2017 roku zawitało w miejscowości Czarnków w województwie wielkopolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MULTI COLOR S.C.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie BERMET w miejscowości Wieleń

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 6 września 2017 roku zawitało po raz drugi w miejscowości Wieleń w województwie wielkopolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie BERMET.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie KRAINA BARW w Szczecinie

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 5 września 2017 roku zawitało w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie KRAINA BARW.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie WOJBUD w Węgierskiej Górce

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 27 lipca 2017 roku zawitało w miejscowości Węgierska Górka w województwie śląskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie WOJBUD.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MOKADI w Moszczenicy

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 26 lipca 2017 roku zawitało w miejscowości Moszczenica w województwie łódzkim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MOKADI.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 8