Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 7 lutego 2018 roku zawitało w miejscowości Witnica w województwie lubuskim. Odbyło się tam szkolenie w "CETRUM BUDOWLANYM" Renata Błażków. 

 

Opublikowano: 13 Luty 2018
Szkolenie w Centrum Budowlanym w Witnicy
Opublikowano: 13 Luty 2018
Szkolenie w firmie ANTCZAK w Drezdenku

Szkolenie w firmie CHEMAR w Oleśnicy

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 30 listopada 2017 roku zawitało po raz drugi w miejscowości Oleśnica w województwie dolnośląskim. Odbyło się tam szkolenie w hurtowni farb „CHEMAR”.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie KOSTA w Świdnicy

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 29 listopada 2017 roku zawitało w miejscowości Świdnica w województwie dolnośląskim. Odbyło się tam szkolenie w „KOSTA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MAGBUD-2 w Kamiennej Górze

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 28 listopada 2017 roku zawitało w miejscowości Kamienna Góra w województwie dolnośląskim. Odbyło się tam szkolenie w Hurtowni Materiałów Budowlanych „Magbud-2”.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie HEDA w Głogówku

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 26 października 2017 roku zawitało ponownie w miejscowości Głogówek w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w Firmie Handlowo Usługowej HEDA.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MALEX w Strzelcach Opolskich

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 25 października 2017 roku zawitało ponownie w miejscowości Strzelce Opolskie w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MALEX.

Czytaj więcej...

Szkolenie w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Marek Makowski w Radomsku

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 24 października 2017 roku zawitało w miejscowości Radomsko w województwie łódzkim. Odbyło się tam szkolenie w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Marek Makowski.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MALEX w Strzelcach Opolskich

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 21 września 2017 roku zawitało w miejscowości Strzelce Opolskie w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MALEX.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie PAUL w Staniszczach Wielkich

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 20 września 2017 roku zawitało w miejscowości Staniszcze Wielkie w województwie opolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie PAUL.

Czytaj więcej...

Szkolenie w firmie MULTI COLOR w Czarnkowie

Nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe 7 września 2017 roku zawitało w miejscowości Czarnków w województwie wielkopolskim. Odbyło się tam szkolenie w firmie MULTI COLOR S.C.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 8