Śnieżka

W ofercie marki można znaleźć szeroką gamę farb przeznaczonych do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, a także wyroby dedykowane do stosowania na zewnątrz i różnorodne lakiery. Wysokiej jakości farby jak Śnieżka Satynowa i Śnieżka Barwy Natury zapewniają uzyskanie trwałego, estetycznego wymalowania i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Magnat

Marka obejmująca wysokiej jakości farby i struktury dekoracyjne dedykowane do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Ceramiczna farba MAGNAT CERAMIC tworzy powłoki o ponadprzeciętnej odporności na szorowanie i wielokrotne zmywanie. Wchodzące w skład oferty struktury dekoracyjne MAGNAT Style oferują oryginale wykończenie ścian, inspirowane m.in. wyglądem naturalnego marmuru czy betonu.

Śnieżka Acryl-Putz

To produkty przeznaczone do przygotowania ścian i sufitów przed malowaniem. Można znaleźć tu m.in. gładzie szpachlowe (zarówno sypkie, jak i dostępne w postaci gotowej do użycia), preparaty gruntujące oraz produkty pozwalające na wypełnienie pęknięć i ubytków. Rozwiązania Śnieżka ACRYL-PUTZ® zapewniają uzyskanie perfekcyjnie wykończonych powierzchni, gotowych do dalszych prac dekoracyjnych.

Vidaron

Marka rozwiązań dedykowanych do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna, użytkowanego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szeroka gama produktów obejmuje m.in. impregnaty, lakierobejcę, olej do drewna oraz lakier zewnętrzny. Wyroby te zapewniają uzyskanie różnorodnych efektów dekoracyjnych, chronią drewno i podkreślają jego naturalne piękno.

Foveo Tech

Ofertę marki FOVEO TECH tworzą rozwiązania dedykowane do elewacji budynków. Są to m.in. tynki i farby elewacyjne, preparaty gruntujące oraz zaprawy klejowe, przeznaczone do stosowania w systemach ociepleń z wełną mineralną i styropianem. Dzięki ich użyciu, elewacja zyskuje trwałą ochronę i estetyczny wygląd, dostosowany do oczekiwań inwestora.

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe.
Nasi eksperci czekają właśnie na Ciebie!

Zaloguj

Menu Zawodowca - prawy sidebar