Dane osobowe użytkownika (krok 1 z 3)

Regulamin szkoleń w ramach akcji „Tour Szkoleniowy” Klubu Zawodowców Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną Portalu "Klub Zawodowców"

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. siedziba Spółki: 00-854 Warszawa, Al. Jana Pawła II 23; adres do korespondencji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44 (dalej Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z organizacją akcji „Tour Szkoleniowy”, funkcjonowaniem Portalu „Klub Zawodowców” i świadczeniem w jego ramach usług określonych w Regulaminie szkoleń w ramach akcji „Tour Szkoleniowy” Klubu Zawodowców oraz Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną Portalu Klubu Zawodowców.

Aby zapoznać się z pełną treścią informacji dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. czytaj więcej...

W przypadkach oznaczonych * wyrażenie zgody jest obligatoryjne dla dopuszczenia do udziału w szkoleniu w ramach akcji „Tour Szkoleniowy”