Oferujemy nowatorski, teoretyczno-praktyczny program szkoleniowy skierowany do wykonawców. Szczególny nacisk kładziemy na wymianę doświadczeń i praktykę.

Nad realizacją szkoleń czuwają nasi eksperci – praktycy. Słuchamy, rozmawiamy, wymieniamy doświadczenia, rekomendujemy rozwiązania. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, szkolimy ciekawie, jednocześnie aktywnie angażując uczestników.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe: wiedzę i umiejętności, a także poznasz odpowiedzi na nurtujące ciebie pytania, wymienisz doświadczania z innymi profesjonalistami i nawiążesz nowe kontakty.

 

Sprawdź harmonogram szkoleń

 

Aby zapisać się na szkolenie konieczna jest rejestracja w serwisie. Możesz tego dokonać korzystając z zaproszenia punktu objętego programem. Rejestrujesz się samodzielnie. Po weryfikacji otrzymasz zaproszenie na szkolenie, które wymaga potwierdzenia.

 

Jak wygląda przykładowy dzień szkoleniowy?

Dzień szkoleniowy podzielony jest na dwie sesje:

 • Pierwsza sesja: 2 godziny
 • Druga sesja: 2 godziny

Przerwa obiadowa trwa 0,5 godziny między sesjami.

W jednym dniu szkoleniowy realizowane są maksymalnie dwa moduły szkoleniowe, po jednym dla każdej sesji.

Na potrzeby Touru opracowaliśmy 5 modułów szkoleniowych. Czas trwania każdego z modułów od 2 do 4 godzin.

 


 SZPACHLE

 

Moduł dotyczący szpachlowania poświęcony głównie powierzchniom ścian wewnątrz nowych budynków, a także podłożom wymagającym odnowienia. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatu teoretyczno-praktycznego, umożliwiającego uczestnikom wymianę wiedzy i wzajemnych doświadczeń oraz omówienie trudności, które najczęściej występują w pracy.Trenerzy wykorzystują elementy multimedialne i stawiają na ciekawą, aktywną formę zajęć. Szkolenie zapewnia możliwość sprawdzenia w praktyce, jak używa się produktów Śnieżka ACRYL-PUTZ®. Jego celem jest przekazanie uczestnikom wiedzy w zakresie umiejętnego i systemowego doboru rozwiązań Śnieżka ACRYL-PUTZ® do konkretnych powierzchni i zastosowań. Oferta marki Śnieżka ACRYL-PUTZ® obejmuje nie tylko gładzie i grunty do powierzchni wewnątrz budynku, lecz również wyroby naprawcze do powierzchni zewnętrznych. W ramach szkolenia zagadnienia związane ze szpachlowaniem i naprawą różnorodnych podłoży będą przedstawione w szerokim kontekście, na konkretnych przykładach.

 

 


WEWNĘTRZNE EFEKTY DEKORACYJNE

 

Podczas szkolenia z rozwiązań dekoracyjnych MAGNAT Style uczestnicy uzyskają wiedzę na  temat prawidłowego przygotowania powierzchni, wyrobu, sposobu jego nakładania oraz unikania typowych błędów, które mogą pojawić się podczas pracy. Otrzymają również odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania związane zarówno z produktami, jak i technikami ich aplikacji.Wszystkie te informacje przekazane będą w przystępny sposób, przy pomocy multimedialnej prezentacji. Marka MAGNAT, która obejmuje również rozwiązania MAGNAT Style,od wielu lat wyznacza trendy w designie. Zaufanie, jakim cieszy się wśród użytkowników i miłośników stylistyki wnętrz, to efekt wieloletniego doświadczenia, innowacji i zaangażowania w spełnianie stale rosnących oczekiwań Klientów. Receptury produktów MAGNAT zostały przygotowane tak, aby zapewnić jeszcze lepsze parametry ich stosowania, a także uzyskać wysokie właściwości wytrzymałościowe. Rozwiązania MAGNAT cechuje niepowtarzalność, dzięki czemu tworzą one pozytywny charakter wnętrza i podkreślają jego unikalny charakter.

 

 


DOCIEPLANIE BUDYNKÓW

 

Szkolenie dedykowane zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wykonawców korzystających z nowoczesnych systemów ociepleń budynków. Udział w nim to znakomita okazja do tego, aby w sympatycznej atmosferze wymienić swoje doświadczenia i poznać kompleksowe rozwiązania z oferty Profesjonalnych Systemów Ociepleń Budynków FOVEO TECH, tj. zaprawy klejowe, grunty pod tynki lub farby, tynki i farby oraz dodatki ułatwiające aplikację produktów w trudnych warunkach i wyroby do renowacji podłoża. Szkolenie ma charakter głównie teoretyczny i wykorzystuje ciekawą oprawę multimedialną. Podzielone jest na trzy części: właściwy dobór produktu, zapoznanie się z metodami badań jakościowych tynków (stanowi to całkiem inne spojrzenie z punktu widzenia codziennej pracy wykonawcy) i tzw. SPP (strefa praktycznych porad), w której omówione zostaną porady wykonawcze i ewentualne zagrożenia. Dzięki kompleksowo przekazanej wiedzy, uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak uniknąć błędów i jak w pełni wykorzystać zalety produktu, zapewniając tym samym satysfakcję Inwestora.

 

 


 FARBY

 

Kompleksowe szkolenie poświęcone farbom. Na początku spotkania zaprezentowane zostaną ciekawostki dotyczące partnerów „Klubu Zawodowców".  W dalszym etapie, w ramach dyskusji każdy z uczestników będzie mógł przedstawić swój punkt widzenia dotyczący techniki przeprowadzania prac, najczęściej popełnianych błędów i trudności w trakcie aplikacji produktów. Sytuacje te omówione zostaną następnie pod kątem rozwiązania problemu tak, aby usprawnić wykonywanie aplikacji w przyszłości. Każde z podejmowanych przez wykonawcę zleceń składa się z kilku ważnych etapów. Będą one przedmiotem kolejnej części szkolenia, gdzie zwrócona zostanie uwaga na to, jakie elementy należy uwzględnić, a nad którymi nie warto się skupiać. Po prezentacji ciekawostek produktowych, trenerzy przedstawią najczęściej występujące błędy podczas aplikacji wyrobów farbiarskich, wraz z ich przyczynami oraz sposobami ich unikania. Ostatnia część spotkania to tzw. SPP (strefa praktycznych porad), w której uczestnicy dowiedzą się, co zrobić, aby praca z produktami FFiL Śnieżka SA była przyjemnością.

 

 


 DREWNO

 

Udział w szkoleniu to świetna okazja do wymiany informacji i doświadczeń na temat nowoczesnych produktów do ochrony i dekoracji drewna, a także ich prawidłowego doboru i stosowania w praktyce.W ramach pierwszej części spotkania uczestnicy będą mieli możliwość odświeżenia swojej wiedzy w zakresie budowy i struktury drewna oraz wszystkich zagrożeń, którym podlegają powierzchnie drewniane, z podziałem na zagrożenia atmosferyczne i biologiczne. Druga część poświęcona zostanie omówieniu wszystkich wyrobów marki VIDARON, wraz z przedstawieniem miejsca ich stosowania, gatunków drewna oraz najczęściej popełnianych błędów przy aplikacji. Prowadzący zaprezentują sposoby ochrony drewna konstrukcyjnego i budowlanego, a także metody dekoracji i konserwacji drewna użytkowanego wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Poświęcona tej tematyce prezentacja multimedialna wzbogacona zostanie o pokaz aplikacji wybranych produktów VIDARON.

 

 

 


 

Program szkolenia

I - Rozpoczęcie szkolenia, czas trwania ok. 1 godziny

 • Powitanie uczestników
 • Przedstawienie ekspertów
 • Omówienie planu szkolenia
 • Zasady – kontrakt
 • Informacja o firmie

 

II - Moduł szkoleniowy, czas trwania ok. 2 godzin

 • Rozpoznanie i przygotowanie podłoża - dobór narzędzi i technik aplikacji.
 • Przygotowanie produktu.
 • Aplikacja.
 • Najczęściej popełniane błędy i sposoby ich unikania.
 • Systemowe podejście do pracy - dbałość o jakość oferowanych usług. Szkolenia wzbogacone są o praktyczne pokazy i przykłady ich zastosowań.

 

III - Zakończenie szkolenia, czas trwania ok. 1 godziny

 • Sprzedażowo – kilka rad jak przekonać inwestora do konkretnych produktów
 • Pytania dodatkowe
 • Wypełnienie ankiety

 

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe.
Nasi eksperci czekają właśnie na Ciebie!

Zaloguj

Menu Zawodowca - prawy sidebar