Dołącz do Klubu Zawodowców!

Szybko rozwijający się rynek materiałów i dekoracji wnętrz wymusza na osobach pracujących w branży budowlanej nieustanną konieczność podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i rozwój własnych biznesów. Klub Zawodowców został stworzony z myślą o wykonawcach, profesjonalistach w swojej dziedzinie. Każdy z Was może stać się członkiem elitarnego Klubu Zawodowców.

Z myślą o Was przygotowaliśmy innowacyjny program szkoleniowy i ruszamy w Polskę z nowoczesnym Tourem Szkoleniowym.

    • Krok 1 - Zarejestruj się i zapisz na szkolenie.
    • Krok 2 - Poznajmy się: przedstaw nam Siebie i swój biznes!

Dołącz do Nas i zyskaj więcej. Team ekspertów Klubu Zawodowców czeka na Ciebie.

 

 

1

Zaproszenie przez punkt objęty programem

(opcjonalne)

2

Wyznaczenie terminu szkolenia

 
3

Rejestracja w serwisie

 
4

Potwierdzenie obecności

 
5

Szkolenie

 

 

 

TOUR Szkoleniowy

Jesteś wykonawcą i chcesz profesjonalnie realizować swoją pracę? Chcesz dysponować najbardziej aktualną wiedzą w branży, rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe ale nie masz czasu wyjechać na kilkudniowe szkolenie? Rozumiemy to, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom ruszamy w Polskę z programem bezpłatnych szkoleń technicznych realizowanych w nowoczesnym Mobilnym Centrum Szkoleniowym, które w ciągu kilku chwil przekształca się w profesjonalną salę konferencyjną lub centrum wystawiennicze.

Tour szkoleniowy to niepowtarzalna okazja do pozyskania wiedzy i dodatkowych umiejętności, wymiany doświadczeń z innymi wykonawcami czy naszymi ekspertami, a także doskonała okazja do integracji i wzmacniania obecnych oraz do nawiązywania nowych korzystnych relacji biznesowych. Szkolenia techniczne skierowane są do wykonawców robót wykończeniowych i budowlanych, którzy stale chcą pogłębiać swoją wiedzę i poszukują nowych, lepszych rozwiązań technicznych.

Podczas szkolenia dowiesz się o prawidłowych technikach aplikacji wyrobów, najczęściej popełnianych błędach i sposobach ich unikania, nowościach rynkowych oraz sam będziesz miał możliwość sprawdzenia wyrobów w praktyce. Wykwalifikowana kadra ekspertów na co dzień zajmująca się doradztwem w zakresie malowania, szpachlowania, dekoracji wnętrz, docieplania budynków czy zabezpieczaniem drewna czeka żeby móc podzielić się swoją wiedzą właśnie z Tobą.

Uczestnicząc w programie otrzymujesz same korzyści:

  • zwiększysz swoją wiedzę i wymienisz doświadczenia z innymi profesjonalistami, 
  • Rozwiniesz kompetencje i umiejętności
  • rozwiejesz wątpliwości na które nie znałeś odpowiedzi, 
  • Oszczędzisz czas i pieniądze, gdyż szkolenia odbywają się w punkcie, z którym współpracujesz.
  • za aktywność na szkoleniu otrzymasz nagrody niespodzianki,
  • Będziesz na bieżąco z aktualną ofertą produktową.

 

 

 

Mobilne Centrum Szkoleniowe

Mobilne Centrum Szkoleniowe to niezależna, nowoczesna i wyposażona w multimedia jednostka zapewniająca komfort pracy na wysokim poziomie, która jest w stanie dojechać niemal wszędzie. Wyposażone jest w ekrany ledowe, niezależne nagłośnienie, oświetlenie klimatyzację i ogrzewanie oraz pełen zestaw produktów i narzędzi.

Szkolenia mogą odbywać się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu. Po rozłożeniu samochód zapewnia ok 30m2 powierzchni co umożliwia swobodną realizację szkolenia dla 25 uczestników. Szkolenia realizowane na zewnątrz mogą zgromadzić znacznie więcej uczestników dzięki wykorzystaniu przestrzeni wokół samochodu.

 

Zobacz jak powstawało nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe!

 

 

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe.
Nasi eksperci czekają właśnie na Ciebie!

Zaloguj

Menu Zawodowca - prawy sidebar